Koncert "Kolędy narodów" z udziałem dzieci

Koncert

11 grudnia 2016 r. w Olsztynie miał miejsce bardzo udany koncert z programem z naszej płyty "Kolędy narodów", zawierającej kompozycje świąteczne z kilkunastu krajów, które zebrał i zaaranżował kilka lat temu Jan Muranty.

Spotkanie w Hradku

Spotkanie w Hradku

W dniach 14-21 sierpnia 2016 r. wraz z przyjaciółmi Missio Musica zagościliśmy po raz kolejny w czeskim Hradku. To był wspaniały czas, nie tylko wypoczynku, ale i pracy.

Koncert w Zakładzie Poprawczym

Koncert w Zakładzie Poprawczym

W sobotę 24 stycznia 2015 r. w Schronisku dla Nieletnich i Zakładzie Poprawczym w Warszawie zagraliśmy koncert kolędowy w składzie: Katarzyna Kiklewicz, Natalia Majewska – wokale, Dominika Ewertowska – flet, Roman Czarnecki – gitara basowa, Stefan Gawłowski – perkusja, Sylwia Sałacińska – fortepian. Słowem Bożym podzielił się Daniel Ewertowski, który również nagłośnił zespół.

Kolędy narodów w Miętnem

Kolędy narodów w Miętnem

W niedzielę 11 stycznia 2015 r. wykonaliśmy koncert „Kolędy narodów” w Parafii Podwyższenia Świętego Krzyża w miejscowości Miętne k. Garwolina, niedaleko Warszawy.

Spotkanie przyjaciół Missio Musica

Spotkanie przyjaciół Missio Musica

Zapraszam Was do Olesina k. Warszawy, gdzie w dniach 6-8 marca 2015 r. korzystając z gościny naszych przyjaciół, Marii i Gustawa Muszkietów chcemy pobyć ze sobą. Zabierzcie rodziny, współmałżonków, przyjaciół. Zarezerwujcie sobie czas w kalendarzach.