Warsztaty 2013

Warsztaty 2013

Poniżej zamieszczamy kolejną budującą relację z ostatnich wakacyjnych warsztatów w Warszawie-Radości.

 

Warsztaty w Radości

Warsztaty w Radości

Kolejne relacje z warszawskich warsztatów nadal do nas spływają, w związku z czym poniżej zamieszczamy jeszcze dwie z nich. Dla przypomnienia nasze stowarzyszenie w minione wakacje zorganizowało warsztaty muzyczne w Ośrodku Chrześcijan Baptystów w Warszawie-Radości.

 

Warsztaty w Warszawie

Warsztaty w Warszawie

W dniach 11-18 sierpnia 2013 roku w Ośrodku Kościoła Baptystycznego w Warszawie-Radości odbyły się warsztaty muzyczne organizowane przez nasze stowarzyszenie. Poniżej zamieszczamy dwie relacje z tego błogosławionego i twórczego czasu muzyków (i nie tylko!) z całej Polski.

 

Łaska Boża

Łaska Boża

Kochani Missiomuzycy i Przyjaciele, 

Przed nami kolejne wakacje, podczas których będziemy prowadzić Warsztaty Missio Musica, tym razem w Wyższym Baptystycznym Seminarium Teologicznym w Radości w Warszawie. Organizatorem warsztatów jest Kościół Baptystyczny, który zaprosił MM do ich poprowadzenia. Kierownikiem z ramienia MM jest Janusz Ciepliński, szczegóły w zakładce Warsztaty. Chociaż mamy jeszcze dwa miesiące – czas warsztatów to 11-18 sierpnia – zacznijmy już dziś wspólna modlitwę o to wydarzenie.

Warsztaty Muzyczne 2013

Warsztaty Muzyczne 2013

Serdecznie zapraszamy wszystkich zainteresowanych na warsztaty muzyczne dla grup uwielbieniowych organizowane przez Missio Musica, które odbędą się już w nadchodzące lato w dniach 11-18 sierpnia 2013 roku w Ośrodku Kościoła Baptystycznego w Warszawie-Radości.