Spotkanie przyjaciół Missio Musica

Koncerty > Janusz Ciepliński

Spotkanie przyjaciół Missio Musica

Zapraszam Was do Olesina k. Warszawy, gdzie w dniach 6-8 marca 2015 r. korzystając z gościny naszych przyjaciół, Marii i Gustawa Muszkietów chcemy pobyć ze sobą. Zabierzcie rodziny, współmałżonków, przyjaciół. Zarezerwujcie sobie czas w kalendarzach. 

Drodzy Przyjaciele!

Niedawno słuchałem pewnego kazania, w którym autor, mieszkaniec Kanady, opowiadał o tym, jak zmienił się w ciągu ostatnich kilkunastu lat wygląd domów w jego kraju. Kiedyś ważnym elementem każdego domostwa była rozległa weranda, położona najczęściej od strony ulicy, na której popołudniami zasiadały całe rodziny, a na „spontaniczną kawę” wpadali przechodzący znajomi. Dziś nie ma już werand, a ludzie spędzają czas w samotności bądź w gronie najbliższej rodziny, otaczając się coraz bardziej luksusowymi dobrami i nie mają już czasu, siły ani ochoty spotykać się z kimkolwiek.  Otwarte werandy skryły się za wysokimi ogrodzeniami.

No cóż, nie spodziewałem się, że Kanada jest tak blisko Polski…

Dlatego, na przekór zwariowanym czasom, chcę w imieniu Zarządu Missio Musica zachęcić wszystkich Was do wspólnego spotkania. Wielu z nas tak dawno się nie widziało, jest tyle historii do opowiedzenia, tyle wspomnień, tyle nowości, tyle świeżych wizji i planów. Spotkajmy się w gronie Missio Musica, by na luzie, bez pośpiechu nacieszyć się społecznością ze sobą i z Bogiem, porozmawiać, pograć, pośpiewać, posłuchać…

Zapraszam Was do Olesina k. Warszawy, gdzie w dniach 6-8 marca korzystając z gościny naszych przyjaciół, Marii i Gustawa Muszkietów chcemy pobyć ze sobą. Zabierzcie rodziny, współmałżonków, przyjaciół. Zarezerwujcie sobie czas w kalendarzach.

Przyjedźcie koniecznie!

Czas: od piątku 6 marca od godz. 17-tej do niedzieli 8 marca, wyjazd po obiedzie

Koszty: 70 zł od osoby za dobę, nocleg z wyżywieniem, dzieci do lat 10-ciu 50%

Adres: Olesin, ul Staropolska 28, 05-311 Dębe Wielkie

Dojazd samochodem z Warszawy: kierunek Terespol, w Dębem Wielkiem na skrzyżowaniu ze światłami w lewo w kierunku Olesina.

Dojazd pociągiem do Dębego Wielkiego kolejką ze stacji Warszawa Śródmieście w kierunku Mińska Mazowieckiego lub Siedlec, czas jazdy 38 minut. Z Dębego Wielkiego będziemy zabierać osoby samochodami.

Janusz Ciepliński

Udostępnij ten artykuł:

Skomentuj

Komentujesz jako Gość.